Кухонна мийка Lidz 620x500/200 GRF-13 (LIDZGRF13620500200)
-15% за промокодом
Розміри мийки становлять 620 мм завдовжки і 500 мм завширшки, що робить її оптимальною для встановлення в стандартні кухонні шафи і дозволяє зручно розміщувати великий посуд, каструлі та сковороди. Глибина чаші 200 мм забезпечує достатній об'єм для миття великих предметів, запобігаючи розбризкуванню води та підвищуючи комфорт при використанні. Конструкція передбачає одну простору чашу з оптимальною геометрією, яка забезпечує ефективний злив води та мінімізує скупчення залишків їжі.
Виробник
Країна виробника Польща
Бренд Lidz
Характеристики
Кількість чаш 1
Матеріал Штучний камінь
Наявність крила Є
Колір Матовий графіт
Форма Овальна
Тип встановлення На стільницю
Ширина 500
Довжина 620
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha
Безкоштовна доставка у місті
Використайте промокод lidz15