Кухонна мийка Lidz 650x500/200 BLA-03 (LIDZBLA03650500200)
-15% за промокодом
Розміри мийки становлять 650 мм завдовжки і 500 мм завширшки, що робить її оптимальною для встановлення в стандартні кухонні шафи і дозволяє зручно розміщувати великий посуд, каструлі та сковороди. Глибина чаші 200 мм забезпечує достатній об'єм для миття великих предметів та запобігає розбризкуванню води, підвищуючи комфорт використання. Простора чаша з ергономічною формою забезпечує ефективний злив води та мінімізує скупчення залишків їжі, полегшуючи процес збирання.
Виробник
Країна виробника Польща
Бренд Lidz
Характеристики
Кількість чаш 1
Матеріал Штучний камінь
Наявність крила Є
Колір Чорний
Форма Прямокутна
Тип встановлення На стільницю
Ширина 500
Довжина 650
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha
Безкоштовна доставка у місті
Використайте промокод lidz15